KARGO ve KURYE TESLİMATLARI HAKKINDA

Kargo çalışma şekli: Ürünlerin içinde belirtilen aynı gün yada belirtilen süre içinde yalnız Yurt içi kargo firmasına teslimat yapılır. Bulunduğunuz İl /ilçeye göre ortalama 1- 3 iş günü içinde size teslim eder.

Süper hızlı gönderi çalışma şekli: Ürünlerin gün içerisinde İstanbul için aşağıdaki listede belirtilen ilçelere yapılmaktadır.  

  SÜPER HIZLI GÖNDERİM (İSTANBUL İÇİN AYNI GÜN TESLİMAT)

   Haftaiçi saat 16:00 'e kadar  ve Min. 20.00 TL üzeri siparişlerde aynı gün İstanbul içi teslimat yapılmaktadır.

  * Süper hızlı gönderimleri belirli semtlere aynı gün içinde teslimat yapmaktadır. Paketleriniz en geç 19:00' a kadar adresinize teslim edilir.
  * Desi ve hacim olarak büyük ürünlerimiz yalnız kargo ile gönderilmektedir. 
  * Siparişler aynı gün müşterilerimize imza karşılığı, kimlik kontrolü ve TC. Kimlik numarası alarak teslim eder. Alıcı bulunamaz ise Tebligat Kanunu hükümlerine göre yasal olarak tebliğ edilebilecek kişilere gönderiler teslim edilecektir.
  Çabuk bozulabilen gıda satışlarında, teslim alınmayan yada adresinde bulunamayacak müşterilerimizin not olarak ayrıca bilgi vermesi zorunludur. Aksi durumlarda siparişleriniz teslim alındı sayılmaktadır. Bu konuda özen göstermenizi beklemekteyiz.
  * Siparişiniz belirtilen semt dışı olursa kargo ile gönderimi yapılmamaktadır. 

   

  SÜPER HIZLI GÖNDERİM SEMTLERİ  (Yalnız bu semtlere gönderim yapılmaktadır.)

  BEŞİKTAŞ   BEYOĞLU   ŞİŞLİ
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ 1.LEVENT   İSTANBUL BEYOĞLU BEYOĞLU   İSTANBUL ŞİŞLİ AYAZPAŞA
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ 2.LEVENT   İSTANBUL BEYOĞLU BOMONTİ   İSTANBUL ŞİŞLİ ESENTEPE
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ 2.ULUS   İSTANBUL BEYOĞLU CİHANGİR   İSTANBUL ŞİŞLİ GAYRETTEPE
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ 3.LEVENT   İSTANBUL BEYOĞLU DOLAPDERE   İSTANBUL ŞİŞLİ GÜLBAĞ
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ AKARETLER   İSTANBUL BEYOĞLU ELMADAĞ   İSTANBUL ŞİŞLİ GÜRSEL MAH
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ AKATLAR   İSTANBUL BEYOĞLU FERİKÖY   İSTANBUL ŞİŞLİ İZZETPAŞA
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ AKMERKEZ   İSTANBUL BEYOĞLU FINDIKLI   İSTANBUL ŞİŞLİ KUŞTEPE
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ ARNAVUTKÖY   İSTANBUL BEYOĞLU GALATA   İSTANBUL ŞİŞLİ MAÇKA
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ BALMUMCU   İSTANBUL BEYOĞLU GALATASARAY   İSTANBUL ŞİŞLİ MASLAK
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ BEBEK   İSTANBUL BEYOĞLU GÜMÜŞSUYU   İSTANBUL ŞİŞLİ MECİDİYEKÖY
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ   İSTANBUL BEYOĞLU HARBİYE   İSTANBUL ŞİŞLİ NİŞANTAŞI
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ DARPHANE   İSTANBUL BEYOĞLU KABATAŞ   İSTANBUL ŞİŞLİ OKMEYDANI
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ DİKİLİTAŞ   İSTANBUL BEYOĞLU KARAKÖY   İSTANBUL ŞİŞLİ OSMANBEY
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ ETİLER   İSTANBUL BEYOĞLU KASIMPAŞA   İSTANBUL ŞİŞLİ OTİM
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ FULYA   İSTANBUL BEYOĞLU KULEDİBİ   İSTANBUL ŞİŞLİ PANGALTI
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ IHLAMUR   İSTANBUL BEYOĞLU KURTULUŞ   İSTANBUL ŞİŞLİ PERPA
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ KORUKENT   İSTANBUL BEYOĞLU PERŞEMBE PAZARI   İSTANBUL ŞİŞLİ ŞİŞLİ
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ LEVENT   İSTANBUL BEYOĞLU PİYALEPAŞA   İSTANBUL ŞİŞLİ TEŞVİKİYE
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ ORTAKÖY   İSTANBUL BEYOĞLU SALIPAZARI   İSTANBUL ŞİŞLİ TOPAĞACI
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ RUMELİ HİSARI   İSTANBUL BEYOĞLU SIRASELVİLER   İSTANBUL ŞİŞLİ ZİNCİRLİKUYU
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ UÇAKSAVAR   İSTANBUL BEYOĞLU ŞİŞHANE
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ ULUS   İSTANBUL BEYOĞLU TAKSİM
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ VALİDEÇEŞME   İSTANBUL BEYOĞLU TARLABASI
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ YENİLEVENT   İSTANBUL BEYOĞLU TEPEBAŞI
  İSTANBUL BEŞİKTAŞ YILDIZ   İSTANBUL BEYOĞLU TOPHANE
  FATİH   İSTANBUL BEYOĞLU TÜNEL
  İSTANBUL FATİH AHIRKAPI KAĞITHANE
  İSTANBUL FATİH BAHÇEKAPI   İSTANBUL KAGITHANE 4.LEVENT
  İSTANBUL FATİH CAĞALOĞLU   İSTANBUL KAGITHANE ÇAĞLAYAN
  İSTANBUL FATİH CANKURTARAN   İSTANBUL KAGITHANE ÇELİKTEPE
  İSTANBUL FATİH ÇARŞIKAPI   İSTANBUL KAGITHANE EMNİYETEVLER
  İSTANBUL FATİH ÇEMBERLİTAŞ   İSTANBUL KAGITHANE GÜLTEPE
  İSTANBUL FATİH EMİNÖNÜ   İSTANBUL KAGITHANE SANAYİ MAH
  İSTANBUL FATİH GÜLHANE   İSTANBUL KAĞITHANE SEYRANTEPE
  İSTANBUL FATİH HOCAPAŞA SARIYER
  İSTANBUL FATİH MAHMUTPAŞA   İSTANBUL SARIYER ARMUTLU
  İSTANBUL FATİH MERCAN   İSTANBUL SARIYER HİSARÜSTÜ
  İSTANBUL FATİH NURUOSMANİYE   İSTANBUL SARIYER KİREÇBURNU
  İSTANBUL FATİH SİRKECİ   İSTANBUL SARIYER KURUÇEŞME
  İSTANBUL FATİH SULTANAHMET
  İSTANBUL FATİH SULTANHAMAM
  İSTANBUL FATİH TAHTAKALE
  İSTANBUL FATİH UNKAPANI

  YURTİÇİ KARGO İLE TESLİMAT 

  100 TL üzeri ve tek seferde vereceğiniz siparişler de kargo ücretini biz ödüyoruz.

  Tüm Türkiye'ye gönderim yapılmaktadır. İl ve İlçe merkezde bulunan adreslerin dışında köy, kasaba alanındaki yerlere hafta da belirli günleri kargo şirketince  yapılmaktadır. 

  Kargo paketlenmesi:  Özenle hazırlanmış kutularımızda ile paketlenmiş ve hijyen şartları korunarak gönderilmektedir. Süt ve süt ürünleri, Şarküteri ve dondurulmuş ürün grupları özel termal poşetlerin içene yerleştirilmiş buz aküleri ile gönderilmektedir. ort. 36 saat dayanmaktadır.  Ürünlerinizi teslim alırken lütfen kontrol ederek teslim alınız. Tutanaksız ve hasar görmüş ürünlerden firmamız sorumlu değildir.

   

   

  Lütfen aşağıdaki bilgilendirmeleri okuyunuz.

  Öncelikle sitemiz üzerinde verdiğiniz siparişinizin tüm adımlarını dilediğiniz zaman"Siparişlerim Nerede?"sekmesinden takip edebilirsiniz.

   Siparişleriniz neticesinde oluşan kargo ücreti, ödeme kısmında size belirtilen oranda siparişiniz de yansıtılmaktadır. Belli dönemlerde ve/veya belli sipariş tutarları üzerinde kargonun ücretsiz olarak gerçekleştirilmesi uygulaması tamamen www.saklicennet.com.tr'nin insiyatifindedir. Söz konusu belirtilen tutarların üzerinde veya ücretsiz kargo uygulamalarının öncesinde/sonrasında oluşturulan siparişlerde www.saklicennet.com.tr mesuliyet kabul etmez.

   www.saklicennet.com.tr  kargo sevkiyatlarını yalnız Yurtiçi Kargo firması ile gerçekleştirmektedir. Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz söz konusu kargo firması ile sipariş esnasında belirtilen adrese teslim edilmektedir.

   Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz, onaylandıktan ve işleme alındıktan ürünlerin yanlarında belirtilen tahmini kargoya veriliş süreci içerisinde kargoya teslimatı gerçekleştirilmektedir Kargo teslimatı ise 1-3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. www.saklicennet.com.tr olarak sevkiyatlarımızı gerçekleştirdiğimiz. Yurt içi Kargo, hafta içi 09:00 - 18:00 ve Cumartesi günü 09:00 - 13:00 arasında teslimat yapmaktadır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır.

   Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz, anlaşmalı kargo şirketleri tarafından Türkiye sınırları içerisinde bulunan adresinize kadar teslim edilmektedir. Büyük yerleşim yerleri haricinde kalan ilçe, belde vb. yerleşim yerlerine kargo şirketlerinin haftanın belli günleri sevkiyatları olabilmektedir, bu gibi durumlarda yaşanabilecek gecikmelerde www.saklicennet.com.tr mesuliyet kabul etmez. Ayrıca birçok kargo firması Türkiye genelinde bulunan köylere teslimat yapmamakta, yapıldığı takdirde ilave ücret talep etmektedir. Bu durumlarda oluşabilecek ilave ücretler alıcıya aittir.

   Belirtmiş olduğunuz adreste bulunmamanız durumunda, paketiniz kargo görevlisi tarafından şube detaylarını da bulabileceğiniz bir not bırakılarak en yakın şubeye geri götürülmektedir. 3 gün içerisinde söz konusu şubeden paketinizi teslim alabilirsiniz. Bu süre zarfında da teslim alınmayan kargolar www.saklicennet.com.tr 'ye geri gönderilmektedir. Kargonuz size ulaşamadığı takdirde tarafımıza geri gönderilen siparişleriniz de tarafımıza Müşteri Hizmetleri üzerinden ulaşarak isim - soy isim, adres ve telefon bilgilerinizi teyit edebilir ve ürünün tarafınıza tekrar gönderimini isteyebilirsiniz.

   Kargonuzun yanlış bir adrese gitme olasılığında, gerekli işlem tarafımızdan yapılmaktadır. www.saklicennet.com.tr üzerinden yaptığınız alışverişlerde tarafımıza ilettiğiniz adres bilgileriniz hiçbir değişiklik yapılmadan otomatik olarak kargo firmasına aktarılmaktadır. Burada oluşabilecek yanlışlıklar, yanlış adrese gerçekleştirilen gönderimler www.saklicennet.com.tr 'ye bağlı bir seçim değildir. Yanlış adrese gönderim söz konusu ise, bu durumu bize e-mail yoluyla bildirdiğinizde, konu tarafımızca kargo firmasına aktarılır ve gerekli yönlendirme işlemini kısa sürede yapılması sağlanır.

   Kargoda olan siparişleriniz de adres ve/veya alıcı ismi değişikliği gerçekleştirilebilmektedir. Kargoya teslimatı gerçekleştirilen siparişlerinizin, teslimat adresi değişikliği ve/veya alıcı ismi değişikliği kargo şirketine tarafımızdan iletilmekte olup, bu tür değişikliklerde teslimat için ilave sürece gereksinim duyulabilmektedir. Teslimat adresi/alıcı ismi değişiklik talepleriniz sadece üyeliğinizin bulunduğu e-mail adresi üzerinden tarafımıza iletilen mail aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir.

   Siparişe ait faturalar kargo ile birlikte gönderilmektedir. Siparişinize ait faturalarınız yasal olarak paketinizin dış yüzeyinde bulunması gerekmektedir, bu sebepten dolayı faturanız siparişleriniz ile birlikte gönderilmektedir. Hediye olarak gönderimini gerçekleştirdiğiniz siparişleriniz alıcıya sevk irsaliyesi ile gönderilmekte olup, fatura size ayrıca ulaştırılmaktadır. Sipariş esnasında ilgili bölümlerde işaretlediğiniz takdirde fatura ile teslimat adreslerinizi farklı adresler olarak belirtebilirsiniz. Ayrıca hediye gönderimlerinizde de hediye sipariş gönderiminde alıcıya sevk irsaliyesi ile teslimat yapılmakta olup, fatura ayrıca belirtilen adrese gönderilmektedir.

   Sitemiz üzerinden gönderilen her türlü siparişleriniz, faturası ile birlikte sevkiyata hazırlanır ve kargoya teslim edilir. Yasal olarak paketinizin dış yüzeyinde bulunması gereken faturanız herhangi bir nedenle siparişiniz ile birlikte gelmediği takdirde, kargo görevlisine fatura isteğinizi/talebinizi iletebilir, talebinize rağmen fatura yine de size teslim edilemiyorsa, faturanız için tutanak hazırlatabilirsiniz. Bizi konu hakkında bilgilendirdiğiniz takdirde de en kısa sürede tarafınıza faturanızın aslı ya da ''aslı gibidir'' kaşeli bir kopyasını adresinize gönderilebilmektedir.

   Kargo paketinizin size teslimi esnasında pakette herhangi bir deformasyon, kusur mevcut ise, kargo teslim formunu imzalamadan önce kargo görevlisinin yanında kargo paketinizi açarak kutu içerisindeki ürününüzün fiziki durumunu kontrol ediniz. Kutunun içerisinde bulunan ürününüz bir şekilde zarar görmüşse, ürünü teslim almayıp kargo görevlisine iade ediniz ve mutlaka kargo hasar tutanağı hazırlatınız. Bu şekilde tarafımıza geri gelen ürünlerinizin değişimi yapılarak tekrardan gönderim gerçekleştirilmektedir. Şayet ürününüzün o an için gönderimi mümkün değilse tarafınıza ücretiniz iade edilmektedir. Aynı şekilde kargo paketinizin size teslimi sırasında, kargo teslim tutanağını imzalamadan önce yapacağınız kontrolde, size ait olmayan, talebiniz olmayan bir ürünün teslimatı gerçekleştirildiğinde, kargoyu teslim almayarak kargo görevlisine iade ediniz. Bizi konu hakkında bilgilendirdiğiniz takdirde, gerekli kontroller yapılar, iade edilen ürün tarafımıza ulaştıktan sonra doğru ürün gönderimi gerçekleştirilecektir.

   Siparişinizin size ulaşmaması durumunda siparişiniz esnasında vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu kontrol edebilir, siparişinizin sitemiz üzerinden konumunu takip edebilirsiniz. Verilen tüm doğru bilgilere rağmen siparişinizin farklı bir adrese gönderimi söz konusu ise, konuyu Müşteri Hizmetleri aracılığıyla bize bildirmenizi rica ederiz. Konu tarafımızdan kargo şirketi ile görüşülerek siparişinizin size teslimatı sağlanabilmektedir.

    

    


    

    

   Üye Girişi Üye Ol
   Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   SEPETE GİT