toplu_urunler

Toprak sevgisi ile başlayan bir yol...

Tema Vakfı, toprak kavramının önemini, tüm toplumumuza ulaştıran en önemli sivil toplum kuruluşudur. Tema Vakfı' nın, 1992 yılındaki kuruluşu dahil, bugüne kadar devam eden destekleyicileri arasında olmamız, proje ortaklığı yaptığımız Kırsal Kalkınma Projeleri, Biyolojik Çeşitliliği Koruma Projeleri, Ağaçlandırma Projeleri ile çevre ve doğa konularında yaklaşımımızı fazlasıyla artırmıştır. Tema iktisadi işletmelerle başlayan faaliyetlerimize, ANG Yatırım Holding ve Viem Yatırım çatısı altında kurulan, üretim, imalat ve pazarlama alanlı diğer işletmelerimiz de eklenmiştir.

Üretim faaliyet alanındaki grup şirketlerimiz

MACAHEL A.Ş.
SAF KAFKAS KRALiÇE ARI ÜRETİMİ

Artvin Borçka' dadır. Geni bozulmamış Saf Kafkas Arılarının, bu bölgenin ekolojik dengesinin ve biyolojik çeşitliliğinin sürdürülmesine katkısı büyüktür.
www.macahelas.com

İMBROZ TARIM HAYVANCILIK LTD. ŞTİ.
MUTLU KEÇİLER ÇİFTLİGİ

ETO ödüllü organik keçi çiftliği Gökçeada'dadır.
www.imbroz.com.tr

GALİPOLİ GIDA ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ.

Bağcılık , arıcılık, meyvecilik, gezen tavuk ve yumurta üretimi, solucan gübresi, torf toprağı ve pellet üretimi ile Gelibolu, Karacabey bölgelerinde konumludur.

İmalat faaliyet alanındaki şirketimiz

EKOZEY EKOLOJiK ve ORGANiK TARIM A.Ş.

EKOZEY, SAKLI CENNET, TEMA markaları ile mandıra, bal tesisi, zeytinyağı tesisi, şifalı bitkiler tesisi, dolum ve paketleme tesisleri ve laboratuarımız ile Gökçeada konumludur.
www.ekozey.com.tr

Pazarlama faaliyet alanındaki şirketimiz

TEMARI GIDA SAN. ve TİC. A.Ş.

TEMARI, TEMA kırsal kalkınma projelerinde üretilen ürünlerin pazarlama bacağıdır.

Gerek bizim üretimlerimiz olan SAKLI CENNET, TEMA, EKOZEY, MUTLU KEÇiLER ÇİFTLİĞİ gibi markalarımızın, gerekse kalite güvence belgeleri tam olan diğer üretici ve ithalatçı iş ortaklarımızın da ürünlerini pazarlayan şirketimiz İstanbul merkezlidir.
www.temari.com.tr

Kendi hammaddemizi kendimiz ve üretiyoruz, kendimiz işliyoruz ve kendimiz pazarlıyoruz. Böylece güvencemiz altındaki tüm organik ve doğal ürün çeşitlerimizi tüketicilerimizle paylaşıyoruz. Bu ayrıcalık da bizi emsallerimizden ayıran en önemli özelliğimizdir.

İşletmelerimiz IFOAM Uluslararası Organik Tarım Hareketleri Federasyonu üyesidir. Dünya çapında organik tarım hareketini kapsayan bir şemsiye organizasyonudur. işletmelerimiz IMO-Control (The ınstitute for Marketecology) Partneridir.

Ürettiğimiz veya sözleşmeli üretimle ürettirdiğimiz, markalı her ürünümüzü kullandığınızda, bizim gibi siz de Tema Kırsal Kalkınma Projelerine katkıda bulunuyor olacaksınız. Bu da sizin, ülkemiz ekosistemine desteğinizin minik bir yansıması olacaktır.

TEMA markalı ballarımız, TEMA Vakfı'nın Artvin Camili (Macahel) Sosyal Kalkınma Projesi kapsamında üretilmiştir. SAKLI CENNET markalı ballarımız ile birlikte tüm organik ürünlerimiz, Uluslararası sertifikasyon firması olan IMO-Control tarafından "organik ürün" olarak sertifikalandırılmıştır.toplu_urunler toplu_urunler toplu_urunler toplu_urunler