;

Klar Organik Çamaşır Suyu Tozu 400 gr

Diğer Klar Ürünleri #KLDO0003

Klar Organik Çamaşır Suyu Tozu 400 gr

Her zaman alacağım ürün LİSTEME EKLE
Temin Edilemiyor Gelince Haber Ver
BU ÜRÜNÜ HERKES BİLMELİ

 

Bağımsız Test Enstitüsü Certisys’in ECOGARANTIE etiketi  ile belgelenmiş olan gerçek ekolojik üstün kaliteye güveniniz. İçerik maddeler saf bitkisel ve mineral menşeli olup, hızla yıkıma uğramaktadır. 
Ve doğaldır: Gen tekniği uygulanmamıştır. Klar sadece temiz ekolojik dengeye sahip maddeleri kullanır.

Beyaz çamaşırlarda lekeleri gidermek ve ağartmak için; beyaz çamaşırlarda ağartıcı olarak; çay ve kahve lekelerine karşı ve tahliye borularında, bulaşık veya çamaşır makinelerinin kokularının arındırılması için.

Kullanım: Parlak beyaz çamaşırlar için Esas yıkama gözüne konulan deterjana 10 ml leke tuzu ilave ediniz. Perde yıkarken, yıkama gözüne, deterjan koymadan 6 yemek kaşığı leke tuzu koyunuz.

Lekeleri gidermek için: Esas yıkama gözündeki deterjana 25 ml leke tuzu ilave ediniz.Renkli çamaşırlarda, çamaşırın görünmeyen bir yerinde rengini alıp almadığını kontrol ediniz.

Bulaşık makinesi için: Çay ve kahve lekelerinin giderilmesi için: Bulaşık makinesindeki bulaşık deterjanına 15 ml leke tuzu ilave ediniz.

Tahliye borusu temizliği için Tahliye borusuna 1 yemek kaşığı leke tuzu koyup üzerine bir tas sıcak su dökünüz, etkisini göstermesi için bekleyiniz, ardından temiz su dökerek akıtınız.

Çamaşır makinesinin veya bulaşık makinesinin kokularını gidermek için, Deterjan gözüne 4 yemek kaşığı koyunuz ve makine boşken en yüksek sıcaklıkta çalıştırınız. 

*Vegan

*ECOGARANTIE

Yorum Yapın
  • Puanınız*
Üye Girişi Üye Ol
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
SEPETE GİT