;

Üyelik Bilgileri

Sitemizde ücretsiz bir şekilde üye olarak alışveriş keyfine başlayabilirsiniz. Bunun için sitenin üst tarafında bulunan "Üye Olun" yazısını tıklayın ve istenilen bilgileri girdikten sonra "Kaydet" yazısını tıklayınız.

 

Sipariş Verme Süreci

Satın almak istediğiniz ürün veya ürünleri "Sepete Ekle" yazısına tıklayarak satın alma sürecine geçebilirsiniz. 

 

Satın Alma Süreci

"Sepetim" sayfasında satın almak istediğiniz ürün adedini değiştirebilir ve "Satın Al" yazısını tıklayarak teslimatın olacağı adresi "Adres Bilgileri" kısmına ekleyerek Bireysel veya Kurumsal bilgilerinizi girebilirsiniz.

 

Ödeme Şekilleri

[ANLAŞMALI BANKALARIN KREDİ KARTLARI, HAVALE/EFT, ALTERNATİF ÖDEME KANALLARI] seçeneklerden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalarımız  HAVALE / EFT için bankalarımız aşağıdaki belirtilmiştir.

TÜRKİYE İŞ BANKASI IBAN: TR48 0006 4000 0011 0350 9561 06 Hesap No: 956106

YAPI KREDİ IBAN: TR09 0006 7010 0000 0048 8777 51 Hesap No: 48877751

 

Sepet Özeti ve Sipariş Tamamlama

"Sepet Özeti" alanından girdiğiniz bilgileri kontrol ederek, dilediğiniz bilgi değişikliğini yapabilirsiniz. Alışverişinizi tamamlamak için "Ön Bilgilendirme Formu" ve "Mesafeli Satış Sözleşmesi" bilgilerini okuyup kabul ederek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Sipariş Takibi

Sipariş takibini mail adresinize gelen linkten ya da "Hesabım" sayfasından takip edebilirsiniz.

Teslimat

Satışı yapılan ürünlerin tahmini teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir. Ürün ya da ürünlerinizi kargo takip numarasından detaylıca kontrol edebilirsiniz. Hafta sonu verdiğiniz siparişler pazartesi gününden  itibaren işleme alınmaktadır. 

Ürün teslim alındıktan sonra  kargo firmasının teslimatı sorunsuz yaptığı kabul edilir.  Bu nedenle siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızda iken ürün paketini kontrol ediniz. Kargonuz eksik ya da yanlış gelmesi durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve bu durumu müşteri hizmetlerimize bildirin.

Siparişiniz de yer alan ürün veya ürünlerde paket içinden çıkması gereken aparat ya da aksesuarlarda eksik ya da sipariş ettiğiniz üründen farklı ise müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçin.

 

İade ve Değişim

Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dahilinde yapılmaktadır.

Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren cayma hakkı kapsamı 14 gündür.

  • İadeler Mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş ürünler tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura ve sizdeki bütün kopyaları ile iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

  • İade  etmek istediğiniz ürün veya ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır.

Hediye Çeki Kullanımı

Kişiye özel yada belirli günler de verilen hediye çeklerini belirtilen tarih aralığında indirimsiz ve kampanya yapılmayan ürünler de kullanabilirsiniz.
Hediye çekleri paraya çevrilemez, nakit veya kredi kartına iadesi yoktur. Kullanılmayan hediye çekleri belirtilen tarih sonunda kullanım hakkı sona erer. Sadece sipariş esnasında satın alma aşamasında hediye çek tutarınız, hediye Çeki kodu olarak belirtilmektedir tıklamanız gerekmektedir.  Herhangi bir sorunuz olduğunda info@saklicennet.com.tr yada 0212 351 25 73 nolu irtibat numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Korunması

Sitemizde kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.  Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan şifrelemedir, uluslararası bir standarttır. İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri internet tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki "http://" adresi "https://" olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. İşlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece bankanıza iletilir.

 

Uyuşmazlık Çözüm Mekanizmaları

Sitemiz ile müşteriler arasında uyuşmazlık oluşması halinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından belirlenen parasal sınırlar çerçevesinde tüketicinin mal veya hizmeti satın aldığı ya da ikametgahının bulunduğu yerdeki tüketici hakem heyeti veya tüketici mahkemesi görevli olacaktır.

Üye Girişi Üye Ol
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
SEPETE GİT