;

Saklı Cennet Organik Yayla Balı 480 gr

Diğer Saklı Cennet Ürünleri #SCBO1157

Saklı Cennet Organik Yayla Balı 480 gr

Her zaman tadacağım lezzet LİSTEME EKLE
SÜPER HIZLI GÖNDERİ 14:30 'a kadar sipariş verirseniz, gün içerisinde kapınızda. Gönderilen Semtler
Temin Edilemiyor Gelince Haber Ver
BU LEZZETİ HERKES TATMALI
SAKLI CENNET ORGANİK YAYLA BALI ' nı organik sözleşmeli arıcılarımızla üretiyoruz. Ardahan ili merkez ve Göle, Hanak, Damal ilçelerin deki üretim sahalarından toplanmaktadır. Ardahan, yüksek plato özelliği ile alçak rakımlarda bulunmayan yüzlerce çiçek ve endemik bitki çeşidiyle farkını yaratır.

Sabah kahvaltısında en önemli besin kaynaklarından biri de Bal dır. Yediğimiz organik bal gerçek mi? sorusunu sorarız. Size kısaca belirtmek isteriz ki biz Tema Vakfı ile yaklaşık 18 yıldır, Bal konusunda Artvin Macahel de başlayan Arıcılık faaliyetlerinde en doğru balı bulmak için Arıcılık faaliyetleri yürütüyoruz. Sözleşmeli arıcılarımız ile bu işi gönül vererek doğanın bize verdiği kadarını size veriyoruz. Ne eksik Ne fazla güvenle tüketeceğiniz Saklı Cennet Balları Organik yada  Organik olmayan balı tercih edebilirsiniz. Aralarında ki tek fark Organik üretim ve hasat şekillerinden kaynaklanır. Marka Saklı Cennet ve Tema gördüğünüz tüm balları gönül rahatlığı ile tüketin. 

Bu ürünün yanına besin kaynağı yüksek olan Saklı Cennet Organik Keçi Tereyağını denemek ister misiniz. Sepetinize eklemelisiniz. 


480 gr. 

SAKLI CENNET ÇATISI ALTINDAKİ TÜM MARKALARI GÜVEN İLE TÜKETEBİLİRSİNİZ.

“ECOCERT IMO Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti

TEMA ile olan yakın işbirliğimiz ile kırsal kalkınma projelerine destek veriyoruz. 

TEMA ve SAKLI CENNET markalı ürünlerle sizi de bu güzel işbirliğine ortak ediyoruz. 


 

Yorum Yapın
  • Puanınız*
Üye Girişi Üye Ol
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
SEPETE GİT