;

Toothwak Misvak Yedek Başlık 9'lu

Diğer Toothwak Ürünleri #TWDK0003

Toothwak Misvak Yedek Başlık 9'lu

Her zaman tadacağım lezzet LİSTEME EKLE
SÜPER HIZLI GÖNDERİ 14:30 'a kadar sipariş verirseniz, gün içerisinde kapınızda. Gönderilen Semtler
Temin Edilemiyor Gelince Haber Ver
BU LEZZETİ HERKES TATMALI

Değişebilir başlıklı Misvak Diş Fırçası için yedekli kutu. İStedeiğiniz heryerde yanınıza alabileceğiniz portatif başlıklar.  En kaliteli misvakların bulunduğu yerden PAKİSTAN'dan ithal edilmektedir. Türkiye'de üretimi yapılmaktadır. 


Binlerce yıldır insanların ağız ve diş sağlığını korumak için kullandığı misvak, Toothwak ile diş fırçası formuna dönüştü. Özellikle diş etleri ve diş minesi sağlığı açısından faydaları saymakla bitmeyen bu yeni ürün, son derece kullanışlı bir şekilde tasarlandı.


Misvak ağacından yapılma bu doğal diş fırçası, sentetik diş fırçalarından bizleri kurtaracak niteliklere sahip. Her yönüyle organik bir yaşamı özleyen insanoğlu açısından büyük bir ar-ge olan bu ürün, sıradan diş fırçaları ile karıştırılmamalı. Çünkü sıradan diş fırçaları polyester karışımdan oluşur ve içerisinde bulunan kimyasallar, dişlerimizi fırçalarken vücudumuza giriş yapar. Üstelik bir süre kullanılıp hijyen açısından atılması gereken diş fırçaları yerine değişebilir başlık çözümünü deneyebilirsiniz. Toothwak, üç adet değiştirilebilir fırçası ile eskiyen başlıkların değişimine imkan tanıyor.

Yorum Yapın
  • Puanınız*
Üye Girişi Üye Ol
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
SEPETE GİT